Tak, nasza restauracja dostąpiła zaszczytu premiery nowej płyty Arka Zawilińskiego i zespołu „Na Drodze” pod tytułem „Blues Dziewięciu”. Wszyscy obecni na koncercie mogli zobaczyć i nabyć pierwsze egzemplarze nowej płyty, jak i usłyszeć część utworów znajdujących się na niej i wykonanych przez Arka Zawilińskiego i Romana Ziobro.

Przedstawimy osoby, które przyczyniły się do powstania tej, jakże ciekawej płyty stanowiącej część legendy Bieszczadu.

Zespół: Arkadiusz Zawiliński (głos, gitara akustyczna, gitara rezofoniczna, gitara elektryczna, banjo, harmonijka), Roman Ziobro (kontrabas, gitara basowa), Grzegorz Zawiliński (perkusja, tara).

Gościnnie zagrali: Przemek Chołody (harmonijka ustna, drumla), Janek Gałach (skrzypce).

Muzyka: Arkadiusz Zawiliński; Teksty: Rafał Dominik; Płytę wydała wytwórnia “Dalmafon“.

Płytę można nabyć między innymi w internetowym sklepie muzycznym “eMuza“.

Kto nie mógł uczestniczyć w premierze płyty, zapraszamy na koncert, który odbędzie się w długi czerwcowy weekend (3-6 czerwca).

GALERIA FOTO

blues_9_premiera


1 Comment

Kacper · 02/06/2010 at 21:33

…rewelacyjny koncert. Urokliwa Bieszczadzka Restauracja świetnie spisała się jako mini sala koncertowa znanego bluesmena z tamtych stron Arka Zawilińskiego i jego przyjaciela Romka Ziobry. Ten dwusobowy ansambl zaprezentował nagrania ze swojej najnowszej płyty „Blues Dziewięciu”. Było dużo dobrego soczystego bluesa okraszonych solówkami Arka i harmonijkowymi wstawkami…Koncert skończył się głęboką nocą owacyjnie przyjęty przez liczną publiczność. Mam nadzieję, że jeszcze zawitam w gościnne progi tego bieszczadzkiego zakątka nad rzeką…serdeczności dla niesamowitej obsługi…i dla muzyków…

Comments are closed.

Facebook