Informujemy, że sezon muzyczny w naszej restauracji dalej trwa. Miło nam poinformować, że następnym zespołem, który wystąpi na naszej scenie, będzie formacja DOM O ZIELONYCH PROGACH. Na koncert zapraszamy 11 września 2010 roku, na godzinę 20.00.
Dom_o_Zielonych Progach_2O zespole:
„Dom o Zielonych Progach – zespół, który od kilku lat wyznacza pewien wyrazisty styl w projekcie „W górach jest wszystko co kocham…” Posiada tysiące wiernych słuchaczy w całym kraju, na swoim koncie ma dwie autorski płyty, ponadto wiele kompozycji zespołu znajduje się na projektowych składankach „W górach.” Na, dziesięciolecie, które zespół będzie obchodził w 2012 roku grupa zapowiada nową płytę. Uczestnikom koncertów W górach jest wszystko co kocham… specjalnie nie trzeba przedstawiać tego zespołu. Dom_o_Zielonych Progach_3Piosenki tej grupy należą dziś już do kanonu piosenek najczęściej śpiewanych na górskich szlakach. Ściana dźwięku i wykonawcza energia wyrywająca z foteli nawet najbardziej leniwych widzów, są znakiem firmowym tego zespołu.
Zespół na stałe tworzy obecnie 5 muzyków: Basia Mendyk – wokal, Bartosz Pelton Zalewski –bas i wokal, Gertruda Szymańska – instrumenty perkusyjne, Marcin Skaba – skrzypce i wokal oraz Wojciech Szymański – gitara i wokal oraz  autor większości kompozycji”.

Facebook