Bieszczadzka Agencja Turystyki i Animacji Kultury informujemy wszystkich, że Karczma Brzeziniak uzyskała Certyfikat Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej dla obiektu gastronomicznego oferującego smaczne jadło i znalazła się na „Szlaku Podkarpackiego Jadła i Wina„.

Stało się to za sprawą konkursu „Szlak Podkarpackiego Jadła i Wina”. Jego celem było wyłonienie podmiotów branży turystycznej i okołoturystycznej oferujących najlepsze usługi i najbardziej profesjonalną obsługę w zakresie gastronomii, a także za najciekawszą i skuteczną promocję podkarpackiej kuchni tradycyjnej.

Dla wyróżnionych Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przewiduje m.in. wydanie mapy turystycznej z certyfikowanymi miejscami, a także przewodnika turystycznego z dokładnymi opisami oraz stworzenie strony www na portalu podkarpackie.travel.
Dodatkowo wyróżnione podmioty zostaną włączone w działania promocyjne obejmujące m.in. reklamę w wydawnictwach PROT oraz informacje na stronie internetowej www.podkarpackie.travel.

mapa_podkarpackich_smaków

Facebook