Bieszczadzka Agencja Turystyki i Animacji Kultury wraz z Karczmą Brzeziniak zaprasza wszystkich na koncerty muzyczne, który odbędą się w czasie długiego weekendu.

2 maja (środa) – zespół Old Wave.
Old Wave – zespół blues-rockowy. Gra o sobie, o ludziach i ich sprawach. Niekiedy przyprawia swoją muzykę odrobiną boogie, rock&rolla, rocka, jazzu… niekiedy i latynoski rytm się zaplącze. Zespół został założony w 1990 roku przez Edwarda Kluczewskiego. Przeżywał różne koleje losu i zmiany personalne. Na szersze wody wypłynął jednak dopiero 2005r. kiedy to skrystalizował się skład, w którym w zasadzie gra do dzisiaj. Zespół wystąpił na wielu poważnych koncertach z gwiazdami polskiej muzyki, również na wielu festiwalach: „Kolej Na Blues”, dwukrotnie na festiwalu „Blues Bez Barier”, dwukrotnie na „Festiwalu im. Ryśka Riedla”, dwukrotnie na „Rawa Blues Festiwal”, dwukrotnie na „Blues Nad Okszą”, dwukrotnie na „Lauba Pełno Bluesa”, na wielu zlotach motocyklowych oraz imprezach plenerowych i klubowych. Zespół wydał 3 płyty: „Cztery Grosze”, „Idę” i wydaną w tym roku płytę Live (CD+DVD) „Blues Dla Przyjaciół”.
Członkowie zespołu: Edward Kluczewski, Zbigniew Żabowski, Krzysztof Kuźnik, Adam Cyzio, Janusz Cyzio, Mateusz Kostaniuk (Arkadiusz Grządziel).
Początek koncertu godz.20:00, bilety: 29 zł.

4 maja (piątek) – trio SqBasssqbass
Sqbass – śpiewak, autor piosenek znany wcześniej ze współpracy z Andrzejem Smolikiem, prezentuje swój debiutancki, autorski repertuar. Muzyka inspirowana folkiem, bluesem pomieszanymi z alternatywnym rockiem i dyskretną dawką elektroniki. Płyta ukaże się w sierpniu, w wydawnictwie Kayax.
To neofolkowe trio experymentalne zagra w składzie: Sqbass – voc, git; Mariusz Wróblewski – git, banjo, bvoc, Filip Jurczyszyn – bas, bvoc
Rodzaj muzy: acoustic, folk, rock, blues.
Zapraszamy o 20:00.

5 maja (sobota) – Arek Zawiliński z zespołem
zespół- projekt) założony w 2002 roku z potrzeby serca do grania muzyki akustycznej, tworzonej na fundamencie bluesa, folku i ballady. W tymże też roku zespół, w składzie ( Arkadiusz Zawiliński, Maciek „Kura” Kurowski, Grzegorz Zawiliński) nagrywają na arek_zawilinski_roman _ziobrotzw. (setkę) autorską płytę NA DRODZE DONIKĄD.
W maju 2010 ukazała się kolejna płyta – „Blues Dziewięciu”. To zbiór opowiadań o autentycznych, nieżyjących już bieszczadnikach. Ponieważ za życia nigdy nie opuszczali oni swojej ulubionej krainy więc po śmierci przenieśliśmy ich w realia „dzikiego zachodu”. Płyta zagrana na instrumentach akustycznych, utrzymana w klimatach folk-blues a może i trochę country.
Skład zespołu: Arkadiusz Zawiliński – wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna, dobro, banjo, harmonijki, kazoo; Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa; Grzegorz Grądalski – gitara akustyczna; Grzegorz Zawiliński – perkusja, washboard, przeszkadzajki oraz gościnnie Przemysław Chołody – harmonijka ustna.
Godzina 20:00.

Zapraszamy serdecznie.

Facebook