dawno_1Jeszcze nie tak dawno Dołżyca przez wiele lat była świadkiem wielu przedsięwzięć. Pod szyldem „Cień PRL-u” realizowaliśmy i byliśmy gospodarzami wielu imprez. Mamy tu na myśli między innymi takie wydarzenia jak parę edycji Festiwalu Sztuk Różnych BIESZCZADZKIE ANIOŁY, festiwalu bluesowego BIES CZAD BLUES, zlotów motocyklowych, czy też niezliczonej ilości koncertów różnych wykonawców.

Dołożymy wszelkich starań, aby od tego roku tradycja imprez, czy koncertów i nie tylko kontynuowana była w RESTAURACJI BIESZCZADZKIEJ z jeszcze większym rozmachem i trwała po wsze czasy.

Wiele archiwalnych galerii fotografii z poprzednich lat możecie obejrzeć na istniejącej jeszcze stronie „Cienia PRL-u” i zaprzyjaźnionej stronie pod nazwą „Bieszczad„.

dawno_2


1 Comment

raV · 07/06/2010 at 18:36

Mirku, nie miałem okazji, niestety, zobaczyć Waszego nowego przedsięwzięcia, niemniej z PRL-u mam same super wspomnienia… szczególnie ze strychu. To były piękne dni :). Pozdrawiam i życzę wszyskiego dobrego, mam nadzieję wreszcie zajechać do Cisnej, bo 'Cichy potok – budzi się, orzeł straż swą zaczyna.
Taka cisza – taniec barw nad uśpioną doliną….’
Pozdrawiam, raV

Comments are closed.

Facebook