Mieliśmy przyjemność gościć w Restauracji Bieszczadzkiej część wykonawców, którzy uczestniczyli w tegorocznych Bieszczadzkich Spotkaniach ze Sztuką „ROZSYPANIEC”.
W czwartek 12 sierpnia 2010 r. odbył się koncert „O górach w górach”, prowadzony przez Pawła Koniecznego. Publiczność, która licznie przybyła na „Rozsypańca”, miała okazję posłuchać takich zespołów jak WOŁOSATKI, CISZA JAK TA czy DO GÓRY DNEM. Muzykowanie w tym dniu rozpoczęły bieszczadzkie dzieciaki z zespołu BIESZCZADZKA RODZINKA MUZYKUJĄCA, dając zgromadzonym wiele radości i wprowadzając w dobry nastrój na resztę koncertów. Dzień zakończył się koncertem „Rozsypańcowe śpiewogranie do rana’, w którym mógł uczestniczyć każdy.
rozsypaniec_po_213 sierpnia, drugiego dnia festiwalu zorganizowano konkurs piosenki dla wszystkich chętnych, którzy chcieli pokazać swoje uzdolnienia muzyczne, pod tytułem „Rozsypane dźwięki”. Popołudniowe koncerty pod nazwą „W piątek 13-stego, czyli poezja dobra na pecha”, na scenie naszej restauracji, poprowadziła Małgorzata Wojciechowska. Miała okazję zaanonsować takie zespoły jak YESKIEZSIRUMEM, TRZECH BARDÓW, czyli Tomasza Lewandowskiego, Piotra Woźniaka i Szymona Zychowicza czy ROBERTA KASPRZYCKIEGO.rozsypaniec_po_3
Dużo pofestiwalowych wiadomości można będzie zapewne poczytać na oficjalnej stronie „ROZSYPAŃCA„.
Mamy nadzieje, że tak wykonawcy, jak i publiczność pragnąca posłuchać dobrej poetyckiej muzyki, czuli się dobrze na naszym terenie w otoczeniu bieszczadzkich lasów i wzgórz.

GALERIA FOTO

Facebook