Galeria Smolarnia znajduje się na terenie ośrodka “Cień PRL-u” w Wetlinie.

“Miło mi powitać Was w Galerii Rzeźby i Malarstwa Smolarnia.

Znajdziecie tutaj prace artystów i rzemieślników, które aktualnie można zobaczyć, a także nabyć w galerii, jak i wszelkie informacje związane z przeprowadzanymi warsztatami twórczymi na terenie Bieszczadów.

Wiem, że obcowanie z tą niezwykłą przyrodą otwiera wielu ludziom oczy duszy… Chciałabym, abyście i Wy mieli możliwość spróbowania swoich sił w dziele tworzenia, dlatego przygotowałam dla Was warsztaty rękodzieła artystycznego.”

Tak zaprasza wszystkich do swojej galerii Kasia.

GALERIA SMOLARNIA – FOTO

KONTAKT:

Galeria Rzeźby i Malarstwa “Smolarnia”

Katarzyna Smolarek

Wetlina 27

tel. kontakt.

0 508 817 241

e-mail: smolarek_k@vp.pl

a3

 


Komentarzy

Zdzisław · 15/08/2011 at 01:56

Byłem , podziwiałem , kupiłem . Warto wstąpić , porozmawiać z twórcami tych perełek . Polecam !

agnieszka · 30/08/2011 at 20:59

30 08 2011 wczoraj wrocilam i juz moglabym wracac dziewczyny super atmosfera domowa polecam malowanie na desce szkle podobraziu totalne odprezenie powrot do lat dzieciecych kiedy to ruch pedzlem nie stanowil problemu moglabym siedziec u nich godzinami i za te chwile wam dziekuje dziewczyny moje dwa tegoroczne obrazy namalowane u was juz wisza na scianie smolarnia to miejsce magiczne polecam wszystkim inaprawde sprobojcie sami malowania warto do zobaczenia kochane dziewczyny ja do was na pewno wroce aga

Małgorzata · 07/06/2012 at 18:40

…byłam widziałam,kupiłam…jestem zachwycona

Małgorzata · 07/06/2012 at 18:57

…aha…(z dużym szacunkiem dla Galerii i jej Twórców), ale nasunęła mi się pewna refleksja co do ….logo Galerii…czy musi to być postać w szpiczastej czapeczce, wyjęta “prawie żywcem” z obrazów Tadeusza Makowskiego (“Powrót ze szkoły” i “Maskarada”)??…Czy nie może to być coś bardziej “klimatycznego” związanego z Bieszczadami…może…Anioł…”zielony”….. przecież to “Kraina Święta, Niepojęta”. Pozdrawiam.

Serafinka · 22/07/2012 at 22:15

Pani Małgorzato dziękuję, że zaglądnęła Pani do Galerii. Kiedy kreśliłam logo na komputerze to marzyłam o tym, aby Galeria nie była jedynie miejscem handlowym, ale przede wszystkim twórczym. Chciałam aby Galeria prowadziła działalność warsztatową i nie tylko. Pomysłów mam mnóstwo, ale aby je zrealizować to firma musi się rozkręcać 🙂 W każdym razie pewnego dnia okaże się, że krasnal jest dobrym logiem Galerii. Poza tym krasnal pochodzi z krainy baśni i kiedy przyjeżdża Pani do naszej baśni – Bieszczadów to postać ta wydaje się jak najbardziej na miejscu. 🙂
Gdyby zaś logo oprzeć na aniele zielonym to czy nie byłoby to żywcem wyjęte z twórczości SDMu?
Pozdrawiam najserdeczniej i zapraszam do namalowania Anioła Wetlińskiego w naszej Galerii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *